Trendyol ‘da Çoklu Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği Mevcut Mu?
  1. Ana Sayfa
  2. Finans Haberleri

Trendyol ‘da Çoklu Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği Mevcut Mu?

Günümüzde insanlar gerek zamandan tasarruf, gerekse daha fazla seçenek ve indirim fırsatı sunduğu için online alışverişi tercih etmektedir. Pazar büyüdükçe, firmalar müşteri kaybetmemek ve daha çok alışverişe teşvik için ödeme seçeneklerini arttırmıştır. Bu seçeneklerden biri de “çoklu kredi kartı ile ödeme” dir. Pek çok alışveriş sitesinin sunduğu bu fırsatı Trendyol sunmamaktadır. Peki “Trendyol ‘da Çoklu Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği” neden yok? Çünkü yerine mantığı birebir aynı olan trendyol cüzdan ile ödeme seçeneği var.

Cüzdan Nedir?

Trendyol ödeme seçeneklerinden olan cüzdan ile alışveriş esnasında herhangi bir kart bilgisi girmeden “cüzdan ile öde” seçeneğine tıklayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Mantık basit;

  • Hesabım‘ yazan yerden ‘Trendyol Cüzdanım’ seçeneğine tıklayın.
  • Kullanım için kart bilgilerinizi girin ve yüklemek istediğini miktarı tanımlayın. (750 TL üzeri için kimlik doğrulama istiyor)
  • Ardından cep telefonunuza gelecek olan onay kodunu sisteme girin.

Bu sayede dilediğiniz kartlardan ‘Trendyol Cüzdanım’ hesabına bakiye yükleyebilir ve çoklu kredi kartı ödeme seçeneği gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Peki Trendyol Neden Bu Uygulamayı Çıkardı?

Tahminimiz yakın gelecekte elektronik ödeme sistemleri alanında faaliyet göstermek istiyorlar. (Papara gibi düşünün) Önden müşteri edinmek fena fikir olmasa gerek :)

Yazar Hakkında

Yazılarımla banka, kripto ve e-ticaret platformu müşterilerini FRAUD tehlikelerine karşı bilgilendirmeyi amaçlıyorum.

Yorum ve Görüşleriniz Bizim İçin Önemli