Fexobit Beklenen Tanıtımını Yaptı
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Dünyası
Trendlerdeki Yazı

Fexobit Beklenen Tanıtımını Yaptı

%100 yerli kripto para borsası Fexobit, 2021 yılı ortasında başladığı testlerini tamamlayarak beklenen tanıtımını yaptı. Sadeleştirilmiş ara yüzü ve uluslararası standartlardaki yazılımı ile Fexobit kullanıcılarına 50’den fazla coin, 100’den fazla işlem çifti ile hizmet verecek.

Futurance çatısı altındaki Fexobit, kripto para dünyasına yeni normlar getirmeyi hedefliyor.

Kripto teknolojisini bir bütün olarak ele alan Fexobit NFT, kripto cüzdanı ve token ile gelecek vizyonunu inşa ediyor. Ayrıca komisyon oranlarını düşük ve işlem yapma hızınızı arttırmayı vadediyor.

“4 Aşamalı Güvenlik Zinciri” adını verdiği güvenlik sistemi ile de hacker saldırılarına ve müşterilerinin yaşayabileceği dolandırıcılık olaylarına karşı önlemini almış gözüküyor.

Nedir Bu 4 Aşamalı Güvenlik Zinciri?

Fexobit’te kripto varlıklar, özel güvenlik prosedürleriyle yönetilen Tier-4 veri merkezlerindeki hava boşluklu soğuk cüzdanlar ve çevrimdışı kriptografik cihazlar üzerinde saklanıyor. Çevrimdışı kripto cüzdanların tümü, multi-sig (çoklu imzalı) yapıda ve FIPS (Federal Information Processing Standard) Seviye 2 sertifikalı cihazlarda korunuyor. En üst standartlarda korunan bu yedekler, ulusal ve global seviyedeki felaket senaryosu risklerine karşı, özel algoritmalarla şifrelenirken, parçalara bölünüyor ve dağıtık düğümlerde depolanıyor. Tüm veri erişimleri kontrol altında ve 7/24 izlenebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yazılarımla banka, kripto ve e-ticaret platformu müşterilerini FRAUD tehlikelerine karşı bilgilendirmeyi amaçlıyorum.

Yorum ve Görüşleriniz Bizim İçin Önemli