İlginizi Çekebilir
İcra Hukuku, İcra Takibi, Alacaklı ve Borçlu Kavramları
İstanbulkart Faizsiz Kredi
  1. Ana Sayfa
  2. Finans Haberleri

İstanbulkart Faizsiz Kredi

+ - 0

Ekonomik koşulların zorlaştığı bu günlerde birçok banka ve kurum gibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) de kredi vermeye başladı. Geçtiğimiz yıl Denizbank ile bir anlaşma sağlayan İBB, benzer bir anlaşmayı bu yılda Fibabanka ile yaptığını duyurdu. İBB’nin iştiraki olan BELBİM, İstanbulkart sahiplerine masrafsız 2.500 TL’ye kadar ve 24 ay vadeli 5.000 TL’ye kadar nakit sunma kararı aldı. Peki İstanbulkart faizsiz kredi imkanından kimler, nasıl yararlanacak?

İBB’nin bünyesindeki e-para kuruluşu BELBİM AŞ. ile Fibabanka arasında sağlanan anlaşma ile İstanbulkart Mobil kullanıcılarına faizsiz ve masrafsız 5 ay vadeli 2.500 TL’ye kadar ve uygun faizli ise 24 ay vadeli 5.000 TL’ye kadar nakit fırsatı sunuluyor.

İstanbulkart Faizsiz Krediden Kimler Yararlanabilir?

Bu krediden sadece BELBİM dijital kanallarına üye olan kullanıcılar yararlanabiliyor. Kredisi onaylanan başvuru sahiplerinin bakiyesi Fibabanka tarafından başvuru sahibinin dijital kartına yansıtılıyor. Ayrıca fiziksel İstanbulkart’a para transferi yapılabilmesi için fiziksel bir İstanbulkart’ınızın olması ve bunun İstanbulkart Mobil Uygulamasına tanımlanmış olması gerekiyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yazılarımla banka, kripto ve e-ticaret platformu müşterilerini FRAUD tehlikelerine karşı bilgilendirmeyi amaçlıyorum.

Görüş ve Yorumlarınız Bizim İçin Değerli