Antony’e bir şok daha: Gabriela Cavallin& Antony skandalında Gabriela kanıtları paylaştı
 1. Anasayfa
 2. SporMagazin

Antony’e bir şok daha: Gabriela Cavallin& Antony skandalında Gabriela kanıtları paylaştı

Eski sevgilisi Gabriela Cavallin‘e şiddet uyguladığı gerekçesiyle Brezilya Milli Takımı‘ndan çıkarılan Antony‘e bir şok daha geldi. Cavallin’in yaptığı paylaşım başlatılan soruşturmanın seyrini değiştirecek gibi gözüküyor…

Manchester United‘ın Ağustos 2022’de Ajax‘tan 95 milyon Euro karşılığında transfer ettiği Brezilyalı yıldız Antony son dönemde Manchester United da alıştığımız skandallar zincirine bir yenisini daha ekledi.

23 yaşındaki oyuncunun eski sevgilisi Gabriela Cavallin‘e şiddet uyguladığı iddiası nedeniyle Brezilya Futbol Federasyonu tarafından Milli Takım’dan çıkarılmıştı.

ANTONY’DEN AÇIKLAMA

Sambacı iddialar üzerine kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınlamıştı. Yaptığı açıklamada, “Hakkımda çıkan tüm suçlamaların, gerçeği yansıtmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Ortaya çıkan kanıtlar, suçsuz olduğumu gösterecek.” ifadelerini kullanmıştı.


SORUŞTURMA AÇILDI

Brezilya basınında yer alan haberlere göre, Antony’e eski sevgilisine 15 Ocak günü bir otel odasında şiddet uyguladığı gerekçesiyle soruşturma açıldı.

CAVALLIN’DEN ÇARPICI PAYLAŞIM

Gabriela Cavallin, Antony‘nin uyguladığı şiddet sonrası kan bulaşan kıyafetlerinin görüntülerini ve yıldız oyuncu ile olan whatsapp yazışmalarını paylaştı.

Cavallin, ayrıca bunun ilk kez olmadığını daha önce Sao Paulo’daki bir gece kulübünde henüz 17 haftalık hamileyken bir kez daha saldırıya uğradığını da açıkladı.

 • 0
  emoji-1
  Emoji
 • 1
  emoji-2
  Emoji
 • 0
  emoji-3
  Emoji
 • 0
  emoji-4
  Emoji
 • 0
  emoji-5
  Emoji
 • 0
  emoji-6
  Emoji
 • 0
  emoji-7
  Emoji

Yazmayı seviyorum ve ilginizi çekeceğini düşündüğüm bilgileri sizlerle paylaşıyorum.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir